KONST / Litografier / Färglitografi 13486504
nr 1348 6504
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, 2 st, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 22/250. Motivet: 30x20 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:20:55
300 kr
350 kr
450 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist